Predsednik LU "Vrla" Surdulica: Dimitrijević Goran

Zamenik predsednika: Klejić Milan

Sekretar Udruženja: Kostić Slaviša

Predsednik Skupštine: Arizanović Ljubiša


UPRAVNI ODBOR

1. Lukić Nikola - predsednik sekcije „Surdulica“,
2. Mikić Branislav - predsednik sekcije „Suvojnica“,
3. Stojković Dejan - predsednik sekcije „Alakince“,
4. Banković Miljan - predsednik sekcije „Romanovce“,
5. Milenković Nenad - predsednik sekcije „Belo Polje“,
6. Marinković Ljubiša - predsednik sekcije „Jelašnica“,
7. Dimitrov Saša - predsednik sekcije „Božica“,
8. Milanov Vladimir - predsednik sekcije „Vrtop“ Klisura,
9. Đorđević Slobodan - predsednik sekcije „Mačkatica“,
10. Paunović Zoran - predsednik sekcije „Masurica“,
11. Dimitrijević Goran - predsednik Udruženja,
12. Klejić Milan – zamenik predsednika Udruženja,
13. Kostić Slaviša – sekretar Udruženja,
14. Stojković Goran - na predlog predsednika Udruženja i
15. Stanković Nenad - na predlog predsednika Udruženja.


NADZORNI ODBOR

1. Stanojković Boban iz Surdulice,
2. Pavlović Stanimir iz s. Donje Romanovce,
3. Janković Dragiša iz s. Leskova bara,
4. Naumov Milko iz s. Kostroševci i
5. Trojanović Slobodan iz s. Masurica.


DISCIPLINSKA KOMISIJA

1. Milovanović Goran iz Surdulice,
2. Pešić Boban iz s. Kalabovce,
3. Milićević Ivica iz s. Donje Romanovce,
4. Markov Bojan iz s. Alakince i
5. Arizanović Miroslav iz s. Masurica.


IZBORNA KOMISIJA

1. Paunović Zoran iz s. Masurica,
2. Milanov Miroslav iz s. Božica,
3. Tasev Ilija iz s. Kostroševci ,
4. Mitrović Ivica iz s. Suvojnica i
5. Kostić A. Ivica iz s. Žitorađe, Vlad. Han.


VERIFIKACIONA KOMISIJA

1. Najdanović Novica iz Surdulice,
2. Mihajlović Jovica iz s. Donje Romanovce i
3. Arsić Zoran iz s. Masurica.


KOMISIJA ZA PREDSTAVKE I ŽALBE

1. Jović Stanislav iz Surdulice
2. Mitrović Jordan iz s. Jelašnica i
3. Rangelov J. Dragan iz s. Gornji Topli Dol


KOMISIJA ZA LOVAČKA PRIZNANJA

1. Dimitrijević Goran predsednik Udruženja,
2. Kostić Slaviša sekretar Udruženja i
3. Stanković Vidosav član Udruženja iz Surdulice.

 

KOMISIJA ZA UZGOJ I ZAŠTITU DIVLJAČI

1. Mladenović Jovan iz Surdulice,
2. Najdanović Novica iz Surdulice i
3. Stojanović S. Jovica iz Masurice.

 

 

Lovačke sekcije:

Alakince

Bacijevce

Belo Polje

Binovce

Bitvrđa

Božica

Vlasina Okruglica

Vlasina Rid

Vlasina Stojkovićeva

Vučadelce

Gornja Koznica

Gornje Romanovce

Groznatovci

Danjino Selo

Dikava

Donje Romanovce

Drajinci

Dugi Del

Dugojnica

Zagužanje

Jelašnica

Kalabovce

Kijevac

Klisura

Kolunica

Kostroševci

Leskova Bara

Masurica

Mačkatica

Novo Selo

Palja

Rđavica

Stajkovce

Strezimirovci

Suvojnica

Surdulica

Suhi Dol

Topli Do

Topli Dol

Troskač

Ćurkovica

LU Vrla Surdulica

INFORMACIJE

ČLANARINA 2019./20.
12.000,00 dinara

PRIJATELJI

Izrada sajtova